Web Hosting, Bayi Hosting, ve Dedicated Sunucu Hosting cPanel ile - HostGator Türkiye
HostGator » Transfer Form

Uyarı:
Ücretsiz veya ücretli hiç bir transfer servisinde garantimiz yoktur. Paylaşılabilir hesap için öncelikli alan adı içeriğinizi kayıt tarihinden itibaren 30 gün içinde ücretsiz transfer edeceğiz. Ek alan adları veya yan alan adları bu transfere dahil değildir. Transferlerin çoğu 24 saatten kısa bir sürede tamamlanır, ancak bazı translerlerin doğası ve transfer işlemi sırasından dolayı transferin tamamlanması 72 saati bulabilir. Bazı özel durumlarda transferin tamamlanması 72 saati de geçebilmektedir.

Eğer taşınmasını istediğiniz veritabanınız var ise bu veritabanının nerede olduğunu ve nasıl ulaşacağımızı net bir şekilde aşagıdaki talimatlar kısmında bildirmek zorundasınız.

Lütfen DNS'lerinizi degiştirip sitenizin eksiksiz bir şelikde transfer ediliği ve çalıştığından emin olmadan eski hesabınızı iptal etmeyiniz.

Öncelikli alan adınızın site içeriğini transfer etmekte sizlere bu form ile yardımcı olacağız. Eğer addon ve yan alan adlarınızın da taşınmasını istiyorsanız özel teklif hazırlanması için lütfen destek@hostgator.com.tr adresine bir istek emaili gönderiniz.

Lütfen hesap düşürmeler için ücretsiz içerik transferi temin etmediğimizi biliniz.

Email Adresiniz: *
Eski Barındırma Hizmeti Bilgileri
IP Adresiniz / Hostname: *
Bir Önceki Hesap Alan Adı: *
FTP Kullanıcı Adı: *
FTP Şifresi: *
Bir önceki control paneli için kullandığınız URL: *
Bir önceki control paneli kullanıcı adı: *
Bir önceki control paneli şifresi: *

Yeni Barındırma Hizmeti Bilgileri
HostGator Hesabınızdaki Öncelikli Alan Adınız: *
FTP Kullanıcı Adınız: *
FTP şifreniz: *
Talimatlar
Lütfen taşınmasını istediğiniz hesapların tüm listesini detaylı bir şelikde veriniz. Detaylar içerisinde lütfen hangi kontrol panelini hangi kullanıcı adı ve şifre ile çalıştığını ve benzeri bilgileri bildiriniz. *
SSL sertifikası sahibi misiniz? *
Eğer evet ise, SSL hangi alan adı için kullanılmakta?: *